História

Už vyše 20 rokov pomáhame našim klientom. Spoznajte náš príbeh.

rok 2000

Vznik spoločnosti SYSTEMTUBE, s.r.o. so sídlom v Košiciach a zameraním na obchodovanie s hutným materiálom, špeciálne s oceľovými rúrami.

rok 2010

Výstavba a spustenie skladu hutného materiálu v Nemšovej s celkovou plochou 10.147 m².

roky 2013 – 2019

Nákup poloautomatického deliaceho stroja KOIKE, poloautomatickej presnej orbitálnej rezačky AXX AIR, úkosovačky TAG, úkosovačky a pokosovej píly RIDGID a ďalších ručných náradí na delenie a úkosovanie rúr. Rozšírenie činnosti skladu o tieto služby: delenie oceľových rúr a úkosovanie oceľových rúr.

rok 2020

Rozšírenie činnosti o výrobu predizolovaných tepelných systémov METALNET na báze progresívnych, ekologicky neškodných izolačných materiálov (akvizícia spoločnosti METALNET, s.r.o.).

roky 2022 – 2023

Nákup, montáž a spustenie linky na izolovanie oceľových rúr systémom 3LPE (3-vrstvová izolácia). Protikorózna izolácia rúr v priestoroch priemyselného parku Prakovce, rozšírenie činnosti podľa DIN 30670 a EN ISO 21809-1.

rok 2023

Rozšírenie činnosti o montáž vonkajších a vnútorných rozvodov tepla, montáž ústredného kúrenia, montáž, opravy a revízie vyhradených plynových zariadení na znižovanie tlaku plynu, rozvod plynu a spotrebu plynu spaľovaním, montáž, opravy a revízie nízkotlakých a strednotlakých zariadení kotolní a tlakových nádob (akvizícia spoločnosti REMONT, spoločnosť s ručením obmedzeným, Košice).

Pripravení na spoluprácu?

Radi vám zodpovieme na vaše otázky.
crossmenu