O nás

O Systemtube group

Pôsobíme na domácom a zahraničnom trhu už vyše 20 rokov

Spoločnosť SYSTEMTUBE, s.r.o. vznikla v roku 2000 a má hlavné sídlo v Košiciach.

História spoločnosti »
• oceľové • plastové • predizolované • izolované rúry • od roku 2000
O nás

Hlavné činnosti

Predaj hutného materiálu

so zameraním prevažne na oceľové rúry (bezšvové, špirálovo zvárané, pozdĺžne zvárané). Na domácom i zahraničnom trhu pôsobí viac ako 20 rokov. Vďaka širokému portfóliu a výbornej spolupráci s výrobcami dokáže zabezpečiť pre svojich zákazníkov dodávky materiálov v požadovanej kvalite a termínoch.

Spoločnosť disponuje skladom s moderným vybavením (skladová plocha cca 2 000 m²) v západoslovenskom kraji v meste NEMŠOVÁ. Sklad sa nachádza blízko diaľnice D1 a slúži predovšetkým na skladovanie a rozvoz materiálu. Dodávky smerujú k odberateľom pôsobiacim v sektore plynárenstva, rozvodov tepla a úžitkovej/kanalizačnej vody, do sektoru stavebníctva na oceľové konštrukcie a pretlaky, resp.chráničky, do strojárskej a automobilovej výroby aj do ďalšieho hutného malo- a veľkoobchodu.

Výroba a predaj tepelne predizolovaného potrubia

pre plynárenský priemysel a HDPE (high-density polyethylene) rúr pre pitnú a úžitkovú vodu. Táto prevádzka sa nachádza v BREZNE a má dlhoročné skúsenosti s výrobou predizolovaného potrubia.

Montáž vonkajších a vnútorných rozvodov tepla

Montáž ústredného kúrenia a ostatné služby v oblasti rozvodov tepla, zemného plynu a zariadení nízkotlakých a strednotlakých kotolní a tlakových nádob.

izolovanie-povlakovanie povrchu oceľových rúr polyetylénom (3LPE)

Nová izolovňa rúr s modernou povlakovacou linkou začala svoju činnosť v roku 2023 a nachádza sa v priemyselnom areáli mesta PRAKOVCE pri Košiciach.

služby

Služby

Komplexné spracovanie produktu vďaka odborným skúsenostiam.

Pripravení na spoluprácu?

Radi vám zodpovieme na vaše otázky.
crossmenu