O nás

Spoločnosť Systemtube, s. r. o. sa zaoberá predajom hutného materiálu so zameraním prevažne na oceľové rúry a ostatné uzatvorené a otvorené profily. Vďaka naším dlhoročným aktivitám na domácom a medzinárodnom trhu s hutným materiálom, sme vytvorili výborné vzťahy a spoľahlivú spoluprácu s mnohými výrobcami. Tieto aktivity smerujú k zabezpečeniu najvyššej kvality, dostupnosti materiálov, trhovo zameraným dodávateľským vzťahom a konkurenčnej cenotvorbe.

Spoločnosť sídli v Košiciach. Okrem toho prevádzkuje nový SKLAD HUTNÉHO MATERIÁLU s moderným vybavením. Sklad so svojou výhodnou polohou v Západoslovenskom kraji v meste Nemšová, neďaleko Trenčína, slúži na skladovanie a rozvoz materiálu.

O nás
Sklad Nemšová

Hutný materiál skladujeme v novopostavenom SKLADE v meste Nemšová. Sklad s celkovou plochou 10 147 m2 sa nachádza vo výhodnej lokalite vedľa diaľnice D1 (iba 14 km od krajského mesta Trenčín).

Sklad Nemšová
Predizolované potrubie METALNET

Spoločnosť Systemtube, s. r. o. rozšírila svoju činnosť v roku 2019 o výrobu predizolovaného potrubia METALNET v Brezne.

www.metalnet.eu

Predizolované potrubie METALNET
O nás

Spoločnosť Systemtube, s. r. o. vznikla v roku 2000 a pôsobí na domácom i zahraničnom trhu už takmer 20 rokov. Zaoberá sa predajom hutného materiálu so zameraním prevažne na oceľové rúry - bezošvé a zvárané. Ponúka i delenie oceľových rúr na požadované dĺžky..

O nás