O nás

Spoločnosť Systemtube, s. r. o. sa zaoberá predajom hutného materiálu so zameraním prevažne na oceľové rúry a ostatné uzatvorené a otvorené profily. Vďaka naším dlhoročným aktivitám na domácom a medzinárodnom trhu s hutným materiálom, sme vytvorili výborné vzťahy a spoľahlivú spoluprácu s mnohými výrobcami. Tieto aktivity smerujú k zabezpečeniu najvyššej kvality, dostupnosti materiálov, trhovo zameraným dodávateľským vzťahom a konkurenčnej cenotvorbe.

Spoločnosť sídli v Košiciach. Okrem toho prevádzkuje nový SKLAD HUTNÉHO MATERIÁLU s moderným vybavením. Sklad so svojou výhodnou polohou v Západoslovenskom kraji v meste Nemšová, neďaleko Trenčína, slúži na skladovanie a rozvoz materiálu.

O nás
Sklad Nemšová

Hutný materiál skladujeme v novopostavenom SKLADE v meste Nemšová. Sklad s celkovou plochou 10 147 m2 sa nachádza vo výhodnej lokalite vedľa diaľnice D1 (iba 14 km od krajského mesta Trenčín).

Sklad Nemšová
O nás

Spoločnosť Systemtube, s. r. o. vznikla v roku 2000 a pôsobí na domácom i zahraničnom trhu už takmer 20 rokov. Zaoberá sa predajom hutného materiálu so zameraním prevažne na oceľové rúry - bezošvé a zvárané. Ponúka i delenie oceľových rúr na požadované dĺžky..

O nás